Çekmeköy İşçi Ve İş Hukuku Avukatı

İş ilişkilerini konu alan iş hukuku, işçi ile işveren arasındaki iş ilişkilerini düzenlemektedir. Bireysel ve toplu iş hukuku olarak iki başlıkta incelenir. Sigortalılığın tespitinden rücu davalarına, kıdem ve ihbar tazminatından iş kazaları nedeni ile açılan davalara kadar tüm davalarda hakkınızı savunması için Çekmeköy iş hukuku avukatı ile irtibata geçebilir, her çeşit işçi alacakları için Çetinkaya Hukuk Bürosu’na başvurabilirsiniz.

Hukuk Büromuz Çekmeköy ilçesinde bulunmaktadır. Büromuzda Çekmeköy işçi avukatı, Çekmeköy İş hukuku avukatı gibi hukuki hizmetler verilmektedir. Bu konularda bizleri telefon ile arayabilir, info@cetinkayahukuk.com adresine mail atabilir veya şahsen ofise gelip yardım alabilirsiniz.

 

İş Hukuku Avukatı

İşçi işveren arasındaki iş hukuku kapsamında iş sözleşmesinin hazırlanmasında aktif rol oynayan Çekmeköy iş avukatı, sözleşmelerin hazırlığından müzakere edilmesine kadar her aşamada müvekkillerine yardımcı olmaktadır. İş sözleşmelerinin revize edilmesinde ve mevzuat uyumsuzluklarının giderilmesinde Çekmeköy avukatlarımızla irtibata geçebilir, işçi işveren ilişkisinden doğan tüm hukuki sorunlarda avukatlarımıza danışabilirsiniz.

 

İş Hukuku Faaliyetlerimiz

-Kıdem ve ihbar tazminatı ve işçi alacağı

-İşe iade davaları

-İş kazaları ve davaları

-İş sağlığı ve güvenliği davaları

-Danışmanlık hizmeti

-İş hukuku ile ilgili diğer davalar

 

 Çekmeköy İş Hukuku Avukatı

İş sözleşmesine göre alacağı olup ta hakkını alamayan işçilerin işveren karşı haklarını savunan Çekmeköy iş hukuku avukatları, işçi hak ve alacakları konusunda tecrübeli avukatlardır. Başta kıdem ve ihbar tazminatı olmak üzere, işe iade, fazla mesai ve izin ücretleri, maaş alacakları, iş sağlığı ve güvenliğinden doğan davalar ve diğer davalarda Çekmeköy avukatlık büromuzdan destek alabilir, alanında tecrübeli avukatlarımızla işçi işveren uyuşmazlıklarından doğan tüm davalarda hakkınızı arayabilirsiniz. 4857 sayılı iş kanunu gereği, mağduriyetinizi gideren ve tüm haklarınızı almanıza yardımcı olan avukatlarımız, maddi manevi her türlü zararınızın karşılaması için tüm tecrübelerini konuşturmaktadır.

MUTLAKA OKUMALISIN  Boşanmada Güven Sarsıcı Davranışlar

 

Çekmeköy İş Hukuku Bürosu

Çekmeköy ‘de oturuyor ve bir iş hukuku bürosuna veya avukatına danışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çekmeköy iş hukuku bürosu olarak profesyonel danışmanlık hizmeti sunan firmamız, iş hukuku ile ilgili faaliyetlerde alanında uzman avukatları ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Call Now Button